Zuiddijk 159a Zaandam
- Koopprijs
- € 250.000,- k.k.
- Status
- Verkocht
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1910
Lees hier een
Beschrijving
Sfeervol en modern tweekamer appartement op eigen grond in een gezellige straat vlakbij het centrum van Zaandam! Op de 1e verdieping van dit karakteristieke pand, tref je dit heerlijke lichte appartement. De indeling is praktisch met ruime woonkamer met open moderne keuken en openslaande deuren naar de zonnige goed bemeten buitenruimte. Tevens een royale badkamer en een dusdanige slaapkamer die voldoende ruimte biedt voor nog een handige werkplek met een leuk uitzicht de straat in. Op de begane grond is nog een gezamenlijke berging.
INDELING
Via de gezamenlijke entree bereik je de 1e verdieping.
Achter de voordeur is een halletje met garderobe, royale bergkast met meterkast en CV-ketel. Het appartement heeft een fijne lichtinval en is voorzien van een netjes afgewerkte vloer en wanden en heeft een hoog plafond wat de ruimtelijkheid ten goede komt.
De woonkamer heeft openslaande deuren naar een balkon met vrij uitzicht. Vanwege de royale diepte van het balkon is het hier ook genieten!
De en-suite met glas in looddeuren biedt kastruimte en scheidt de woonkamer en keuken van de slaapkamer met aangrenzende badkamer.
De L-vormige, open keuken is modern en biedt veel berg- en werkruimte.
De slaapkamer biedt, naast de twee bergkasten van de en-suite, ruimte voor een flinke kledingkast en een fijne werkplek bij het raam.
De riante badkamer heeft een inloopdouche, ligbad, wastafel en toilet en aansluiting voor wasmachine en droger.
LOCATIE
De woning is gelegen in een woonwijk met voorzieningen op loopafstand zoals het centrale winkelgedeelte, het Zaantheater, een bioscoop en op ca. 15 minuten het “Vijfhoekpark” en op fietsafstand het station. Aan deze “oude winkeldijk” tref je diverse leuke speciaalzaakjes zoals een ‘ijs boetiek’, saladebar, kaasspecialiteiten, snackbar, warme bakker en kapper, kringloopwinkel, restaurantjes en kroegjes. Je kunt openbaar parkeren (blauwe zone) en na 19.00 uur gratis of gratis in de wijk. Op loopafstand is er een school. Op ca. 5-10 minuten fietsen bevindt zich het Hembrugterrein waar van gezellige festivals, kunst en cultuur kan worden genoten. Diverse uitvalswegen zijn gemakkelijk bereikbaar zoals de A8 richting Amsterdam en Purmerend (ca. 15-20 min.). Er gaan twee bussen waardoor bijvoorbeeld Amsterdam Centraal goed bereikbaar is.
BIJZONDERHEDEN
* Authentieke details; glas in lood, en-suite, hoog plafond
* Gerenoveerd tussen 2000-2014 met hoogwaardige materialen
* Gevels gereinigd en opnieuw gevoegd
* Parkeren: gratis parkeergelegenheid in de buurt, blauwe zone in de straat (na 19.00 uur gratis)
* Isolatie: muur- en glasisolatie
* CV-ketel Remeha 2021
* Oplevering in overleg
VVE
Vereniging Van Eigenaren gebouw “Zuiddijk 159 te Zaandam”
– aantal leden: 3
– Servicekosten: € 66,- per maand (exclusief verzekeringen en kosten € 16,33).
– MJOP; (nog) niet aanwezig, slapende vereniging is bezig met actieve opstart.
Kenmerken
Woning Algemeen
- Objecttype
- Appartement
- Huidig gebruik
- Woonruimte
- Huidige bestemming
- Woonruimte
- Permanente bewoning
- Ja
- Recreatiewoning
- Nee
- Liggingen
- In woonwijk
- Inhoud
- 185 m3
- Woonoppervlakte
- 53 m2
- Gebruiksoppervlakte overige functies
- 0 m2
- Oppervlakte externe bergruimte
- 5 m2
- Buitenruimtes gebouwgebonden of vrijstaand
- 6 m2
- Bouwjaar
- 1910
- In aanbouw
- Nee
- Parkeer faciliteiten
- Openbaar parkeren
- Aantal kamers
- 2
- Aantal slaapkamers
- 1
- Aantal badkamers
- 1
- Soort
- Bovenwoning
- Kenmerk
- Appartement
- Open portiek
- Nee
- Woonlaag
- 2
- Aantal woonlagen
- 1
Overdracht
- Koopprijs
- € 250.000,- k.k.
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Servicekosten per maand
- € 66,-
- Aanmeldingsreden
- In verkoop genomen
- Aanvaarding
- In overleg
- Status
- Verkocht
Woning onderhoud, schuur
- Isolatievormen
- Muurisolatie, Dubbelglas
- Dak type
- Samengesteld dak
- Dak materialen
- Pannen
- Waardering
- Goed
- Waardering
- Goed
- Soort
- Inpandig
- Voorzieningen
- Voorzien van elektra
- Soorten verwarming
- CV ketel
- CV ketel type
- Remeha Tzerra Ace 28c CW4
- CV ketel bouwjaar
- 2021
- CV ketel brandstof
- Gas
- CV ketel eigendom
- Eigendom
- CV ketel combiketel
- Ja
- Soorten warm water
- CV ketel
- Bouwjaar
- 1910
- In aanbouw
- Nee
Woning Tuin, garage
- Tuintypen
- Geen tuin
- Achterom
- Nee
- Soorten
- Geen garage
- Parkeer faciliteiten
- Openbaar parkeren